| PicosMarian a întrebat:

Am împlinit vârsta de 18 ani, cum procedez pentru a fi virată pensia alimentara din partea tatălui pe cardul meu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ii dai tatalui tau banca si codul IBAN al contului curent la care este asociat cardul si il rogi sa-ti depuna sau vireze intyretinerea in acel cont.

| PicosMarian explică (pentru Ioandelasal):

Nu știu dacă e așa ușor, lui i se retrag banii automat în ziua de salariu, iar mama îi primește în mână la locul ei de munca (lucrează în acceasi locație)

| Ioandelasal a răspuns (pentru PicosMarian):

Atunci solicita-i mamei sa ii depuna in contul tau ori sa ti-i dea tie si ii poti depune tu, ce este asa greu?