| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se procedeaza cu acel acord pentru detinerea unui animal de companie in apartament? Stiu ca trebuie sa strang 51% din semnaturile vecinilor,le-am obtinut deja, mai departe cum se procedeaza? Mersi! Fundaa!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Say whaaat? Pe la mine prin bloc au care cum i-a taiat animale de companie si nimeni nu mi-a cerut nici un acord. Nici macar nu le pune o persoana in plus la asociatie pentru asta. Poate ca la tine e vreo hotarire la nivel de asociatie, dar legal nu stiu de nici o prevedere in acest sens.

| Danila_Valentina_2000 a răspuns:

Pai cam atat