| Bebehdufifjg a întrebat:

Sunt insarcinata si sotul meu este inchis la penitenciar. I se injumatateste pedeapsa avand in vedere ca are un copil ce urmeaza sa vina pe lume?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are nici o legatura nasterea unui copil de catre tine si executarea inchisorii de catre sot.
Va putea fi eliberat mai repede daca o sa munceasca si o sa aiba o comportare buna in penitenciar.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Pentru ca il poate creste mama. Nu l-a luat nimeni cu forta la puscarie.

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

E! Cu forta l-au luat. Doar ca nu l-a pus cineva cu forta sa faca prostii. laughing

| minrest a răspuns (pentru darrio2007):

Ei nu? Cu forta, din pat, in toiul noptii. Vrei sa spui ca nu l-a fortat nimeni sa faca delicte; nu se stie, nu judeca, ca sa nu fi judecat.