| Thebestkiller a întrebat:

Deoarece peste tot gasim postere cu candidatii la presedintie m-am gandit sa va intreb care este optiunea voastra si de ce?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cauza personajelor cu atitudine ca a ta a ajuns Romania unde este, ca suntem niste nepasatori. Stim sa ne plangem dar cand e de facut ceva fiecare intoarce capul

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iohannis... e singura varianta cat de cat decenta, iar Sibiul este o dovada ca se poate face si treaba buna in tara asta

| Thebestkiller explică (pentru suntserios):

Si eu ma gandeam tot la Iohannis. Mi se pare cel mai ok dintre toti. Numai vreau sa il vad pe Ponta.

| Iulian_Ovidiu_1998 a răspuns:

Cred ca cel mai bun raspuns ar fi ca nimeni nu merita cu adevarat vreun vot deoarece toti candidatii sunt niste mincinosi si excroci, un exemplu ar fi un mare parlamentar prins ca a facut frauda luand asupra sa un teritoriu forestier dublu cat capitala. Balfta la votat laughing)

| Thebestkiller explică (pentru Iulian_Ovidiu_1998):

Salut,Iulian! De ce gandesti in felul asta? Toti vrem o tara mai buna dar nimeni nu face nimic in aceasta privinta, nimeni nu merge la vot.Trezitiva oameni buni la realitate ca daca vom ramane asa indiferenti se duce tara de rapa.

| Thebestkiller explică (pentru suntserios):

In sfarsit un om cu capul pe umeri! Feliciatari, suntserios!

| suntserios a răspuns (pentru Iulian_Ovidiu_1998):

Din cauza personajelor cu atitudine ca a ta a ajuns Romania unde este, ca suntem niste nepasatori. Stim sa ne plangem dar cand e de facut ceva fiecare intoarce capul