| niciunnume19 a întrebat:

Am cea mai mare nevoie de voi,urgent! Deci ma voi muta in Wien la o scoala de romani, iar in acelasi timp voi invata si limba. Intrebarea este : De ce acte am nevoie pentru transfer? Am inteles ceva de foaia matricola, dar nu am nevoie si de media de pe ultii ani? Va rog, ajutor. La scoala din Wien nu mi s-a spus de ce acte am nevoie, iar la secretariatul scolii cand am spus ca ma voi muta in viena si cum trebuie sa procedez nu stiau ce sa imi zica, iar diriginta mi-a spus sa fac cerere la doamna directoare. Deci de ce mai am nevoie in afara de foaia matricola?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Stie wien

| vocea a răspuns:

Pai ai nevoie de acceptuul directorului scolii de acolo ca sunt locuri si te primeste

Răspuns utilizator avertizat