| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua tuturor!

Tot aud la televizor că Rusia amenință România, știu că este adevărat ce am auzit. Dar credeți că vom fi și noi atacați de Rusia?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca ameninta. Pentru ca suntem cu NATO.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Au atentionat cateva miscari de solidaritate fata de Ucraina ori de sanctionare fata de Rusia, care au avut loc din partea mai multor tari, nu doar a Romaniei.
Rusiei i-ar fi aproape imposibil sa faca vreo miscare impotriva tarilor membre UE si NATO. Consecintele ar fi catastrofale pentru ei.

| doctorandus a răspuns:

Rusia latra la tarile NATO ca sa le sperie. Iar Ungaria a cedat deja la cerinta de a plati gazele in ruble, ceea ce inseamna ca Putin deja a dezbinat UE. Ma rog, se stia de mult ca Orban este prietenul lui Putin.

| goguPatent a răspuns:

Nu. Rusia nu are putere sa se bata cu Nato decat nuclear, atunci nu mai conteaza nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vom fi atacati. Va fi o operatiune speciala

| timidu89 a răspuns:

Putinica s-o dat pe baieti la batranetewinking Vrea sa o ia in grup la poponet si gurita laughing

| 120bulevard a răspuns:

Pe naiba, fake news ca de obicei la romanica

| Sisiwieuc9 a răspuns:

Da. Eu sunt agent rus. Confirm ca mâine atacam România.

| doctorandus a răspuns (pentru Sisiwieuc9):

Armata rusa e pe janta rau. Asa ca Putin nu ataca nici macar Republica Moldova, darmite Romania.

| ADK2 a răspuns:

Dar ce nu auzi la televizor? eu zic să schimbi canalul pe ceva mai educativ, nu le mai da și tu apă la moară doar că te uiți. Unii trebuie să-și câștige pâinea din ceva, au lăsat Caracalul, au lăsat-o pe "Vulpița", au lăsat Covidul, au trecut la Rusia.

| AndreiOlcer a răspuns:

Strangem din buci ca vin baietii cu forta din spate