| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti, ce va decide CCR-ul?

Răspuns Câştigător
| sebyr a răspuns:

In favoarea lu base cred

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SaveTheNature):

@PeaceInHeaven "Sincer romanii merita ce e mai rau, epntru ca nu ies in strada Pa pa! si la mult rau inainte! "

Daca vrei rau romanilor nu numai ca nu esti roman adevarat dar nici om bun nu poti fi!
Sterge-ti avatarul, schimba-ti nickname-ul pentru ca nu te reprezinta.

| ProjectJackpot a răspuns (pentru SaveTheNature):

Cam inutil panoasul ala.
Cat despre primul tau raspuns, nu parea a fi ironie.

| SaveTheNature a răspuns (pentru anonim_4396):

Te oftici din cate vad. Oftica-te in continuare. Aviditatea e o caracteristica(,) comuna turmei.

| SaveTheNature a răspuns (pentru ProjectJackpot):

Esti liber s-o iei cum vrei.

| Darkmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Basescu minte precum respira. Constitutia explicitata pe articole, varianta full, (nu carticica ce se gaseste in librarii) spune:
«Pe toată perioada desfăşurării activităţii de suspendare şi demitere a preşedintelui, el are posibilitatea de a demisiona, iar procedura ia sfârşit şi în trei luni se organizează noi alegeri pentru funcţia de preşedinte»
De altfel, chiar Basescu a afirmat la precedenta suspendare, in 2007 ca: "daca Parlamentul aproba suspendarea, in maxim 5 minute, imi dau demisia". Dar cine-l mai crede? big grin