| codrincodrin a întrebat:

Ce legi noi ar trebui adoptate in Romania din perspectiva voastra?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intai sa mai scoata din cele actuale.Depasim cu mult alte tari, mai dezvoltate economic, la numarul de legi, taxe si impozite.

| FlorinDiablo a răspuns:

Sa legalizeze prostitutia iarba hasisul!
Sunt foarte multe legi care trebuiesc modificate sau facute altele noi.

| ovidiu8msn a răspuns:

Eu vreau una singura. Crearea unor pedepse universale: De exemplu furtul de orce fel sa fie pedepsit cu moartea: prin spanzurare, pluton se executie, ..etc.

Răspuns utilizator avertizat
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Legea Sistemului de Asigurari de Sanatate
si
Legea Invatamantului
Legea

| Allexinno1988 a răspuns:

Pai o lege in care toata lumea sa aiba de munca si ca medici buni din tara noastra sa nu mai fie nevoiti sa plece in alte tari si multi alti care nu mia au de munca eu cred ca asta ar trebui