| AlexDorinel a întrebat:

Ce mai cauta AUR în parlament? Non stop fără masca, mesaje anti vaccin? Dacă eram în SUA astea erau la închisoare în a doua secunda.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca un pic si va pica

Răspuns utilizator avertizat
| chuckmanson a răspuns:

Tu ai văzut ce președinte au ales americanii în 2016?

| Violleta2022 a răspuns:

Dorinele, lasa politica ca nu o intelegi si vorbesti prostii.
Du-te de te culca, fiindca copilasii au nevoie la ora asta de somn!

| Holiday a răspuns:

Ascensiunea unor astfel de grupari cum e AUR, sunt cauzate de un popor prost si un stat slab.

| relian a răspuns:

In SUA nu este obligatorie masca laughing deci intra care cum vrea, nu vii tu sa bagi lumea la inchisoare pe ce motiv? Demonstreaza ca e ca tine sau ca ei, ori e sa demonstreze.
Pana una alta aia is niste politicieni care habar nu au de absolut nici o meserie, nu stiu nici in ce tara locuiesc, dapai sa mai aibe habar de medicina

| RecKinul a răspuns:

Partide ca AUR există în România din cauza prostiei votanților și slăbiciunii autorităților.

| florin926481f a răspuns:

Daca erau in Koreea te credeam ca ar fi fost la inchisoare, in SUA nu stiu ce sa zic, e mai multa libertate ca la noi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Nu știai că preoții, la biserica spun că (cică) AUR- îl ( pupat, doar pupat! ) te scapă de necaz, săracii și... Covid?! laughing

| Mosotti a răspuns:

Pai de la nazisti ce pretentii ai adica AUR (ca sunt cumva putin nazisti ei)? Ei vor sa se dea bine cu poporul care majoritar sunt anti masuri, anti vaccin.

| Monst a răspuns:

Sper sa ajunga AUR la guvernare merita

| aumih16 a răspuns:

Anul trecut au aparut in politica! si tot anul trecut au reusit sa fie printre primii la vot!