| croissant a întrebat:

Ce parere aveti despre statul care ofera persoanelor cu handicap ajutor social (banii nu stiu cati) plus stimulentul in valoare de 500 lei lunar? Credeti ca procedeaza bine?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Faptul ca statul da bani persoanelor cu handicap? Imi pare un lucru util.

1 răspuns:
| Eusunt132 a răspuns:

Pai statul trebuie sa Trimita persoanelor cu Handicap si persoanelor cu alte problemi grave de sanatate. Nu la totii incultii care nu merg la munca ( Ajutor social). Ar trebui sa le mai taie din ajutor social si sa dea catre Persoanelor Bolnare si macar 15% catre alocatiile Copiilor. Avem cea mai mica Alocatie din Europa! Sper ca te-am ajutat.