| DanielDaniel2019 a întrebat:

Cine a avut probleme cu controlorii in brasov! Este posibil sa iti arate m#*e dacz te prinde fara bilet si te da jos?

2 răspunsuri:
| catelusdragalasmicut a răspuns:

Da, da este. Stiu ca a trebuit sa ajung odata acasa rapid si am luat autobuzu desi nu aveam bilet, iar un controlor mi-a aratat "pacea" m-a dat jos, dar cel putin la statia unde aveam nevoie. laughing

| CerBuuu22 a răspuns:

Eu nu sunt din Brasov, dar te asigur ca e posibil. pe mine m-a prins cam de 3 ori pana acum si o data eram cu un baiat pe care chiar lau agresat.