| maria_9109 a întrebat:

Cu ce medie pot intra la liceu de politiste

10 răspunsuri:
| utzuman2006 a răspuns:

Garcea ar fi mandru de tine...pentru tine e simplu.cu intrebarea asta deja ti-ai castigat un loc...rolling on the floor

| www a răspuns:

Poate scoala militara raised eyebrows?

| kayan a răspuns:

Nu cred ca exista un liceu de politiste straight face
... poti incerca la un liceu militar, unde cred ca se intra cu 5 daca treci de probele sportive.

| mioara a răspuns:

9, 10

| naya a răspuns:

La un liceu de pompieriste m-ar interesa si pe mine.laughing

| liliana83 a răspuns:

Daca as sti as fi mai explicida.

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Cu o medie mare, acum nu stiu. Dar trebuie sa fie mare daca vrei sa faci astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista liceu de 'politiste'. Exista doar facultate "Academia de politie". Dar poti sa mergi la ce liceu vrei si mai departe mergi la academie.
Referitor la liceul militar, sunt mai multe probe nu doar cea sportiva, si e foarte greu pentru o fata, liceul militar.
In orice caz, multa bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@naya: liceu de pompieriste,laughinglaughinglaughingO dmnee dmnee cum va place sa faceti misto unii de altii.

Orqm tare faza cu liceu` de pompieristelaughinglaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 3. 80 cam asa