| Goofy a întrebat:

Daca a venit politia si a cerut datele, iar apoi a cerut sa ia la sectie un grup de tineri din parc, iar unul dintre ei a fugit, ce i se poate intampla? Cei din grup nu stiau cum il cheama, doar porecla. Ce i se poate intampla baiatului respectiv?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca politistii il identifica - si nu este asa greu - o sa-l amendeze si pe el.

| Mâncărici a răspuns:

Probabil vor anunta fbi-ul, care va veni sa-l ridice de la el de acasa pe acel baiat dupa care il vor inchide intr-o celula de maxima securitate, intr-o insula indepartata. Dupa asta va fi legat de un copac si batut pana v-a marturisi de ce a facut galagie iar apoi il vor arunca intr-o mare plina de pesti carnivori. Iti spun asta pentru ca am patit-o si eu

| DanielaElleena a răspuns:

Ce ai facut?laughing laughing si de ce ia luat? ce au facut sau ce ati facut?

| Goofy explică (pentru DanielaElleena):

Era in jur de 11 seara si faceau galagie laughing

| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Depinde de ce au chef politistii. Daca vor sa afle cine e, o sa " investigheze ", dar nu cred ca este cazul...

| Goofy explică (pentru Cts_Florin_1990):

In grup erau 3 fete si le-au dat avertismente, iar la baieti ( 4 baieti ) le-au dat amenzi.

| KodrutZ a răspuns (pentru Cts_Florin_1990):

Sper sa investigheze si sa ii friga o amenda de sa nu mai iasa din casa dupa 10 cit traieste. De aia se uita toti la romani ca la gradina zoologica. Ca las' ca merge si asa.

| InaLupu a răspuns:

Cred ca o amenda.