| 69dacăvrei a întrebat:

Daca ai facut un cont fake de facebook si cineva a sesizat la politie, politia ce poate face? Iti poate afla adresa la care locuiesti sau ceva gen? FUNDA

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Nu are ce sa iti faca politia chiar daca ai dat adresa pe cont pentru ca tu nu ai facut nimic rău.

| 69dacăvrei explică (pentru ChrissD):

Mi-am batut joc de o persoana pe acel cont. happy

| ChrissD a răspuns (pentru 69dacăvrei):

Nu scrie nicaieri in lege ca iti poate face ceva daca iti bati joc de o persoana pe facebook. Stai linistit

| elisey70 a răspuns:

Da daca informatiile acestea le-ai lasat, cand ti-ai facut cntul fake