| SpoiledBrat a întrebat:

De ce nu se schimba președintele in Rusia ca deja e plictisitor Putin asta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent Rusia este o tara totalitara, de aceea Putin va fi ales in continuare, atata timp cat o sa candideze sau pana moare.

| mODIN a răspuns:

Nu stiu cum se intampla, dar de fiecare data cand apare cineva care l-ar putea inlocui, acel cineva moare subit. Probabil de la curent, cine stie.

| KovacsB a răspuns:

Nu mor caii cand vor cainii.
Mai devreme sau mai tarziu Nato va ataca, de aceea sta calm.
Atunci nu o sa mai fie plictisitor.

| Mosotti a răspuns (pentru KovacsB):

Daca va ataca, suntem morti, ce treaba avem noi sa atacam pe rusi? Ne-au facut noua ceva? Pe bune acum.
Daca da ala drumu la nucleare ne ducem toti si el si noi, pentru ce?

Lasa-i dracu sa faca ce vor la ei acolo ata timp cat nu ne ataca pe noi, tari NATO.
Noi vrem liniste la noi, nu am eu treabe ce e la aia cu aia de langa ei, sa se spele pe cap unu cu altul. Ukraina, Moldova nu-s tari nato, sa fie sanatoase.

Ia uite ce ne doare pe noi, cand noi avem problemele noastre toata UE, viata e din ce in ce mai grea, nu mai sunt bani, pensionarii de mor de foame, murim in spitale si ne arde de ukraina noua.

Nato e normal sa atace daca o tara NATO e atacata! Nu daca o tara nonnato e atacata.
Nu are NATO nici o obligatie sa se bage in cacao pentru un nonmembru NATO.

Cand or ataca rusii o tara nato, este altceva. Dar nu ataca ca nu or fi tampiti sa se sinucida.