| david1234567890 a întrebat:

Deci, la final, credeți că România o să se unească din nou cu R. Moldova?

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓ a răspuns:

Nu. Traian Basescu a afirmat acest lucru acum o luna.

| david1234567890 explică (pentru ѕოiℓ):

Of

| ѕოiℓ a răspuns (pentru david1234567890):

Dai o fundita? Acest raspuns este real.

| david1234567890 explică (pentru ѕოiℓ):

Bine

17 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu.

| Azµre a răspuns:

Nu, și nici nu-mi doresc.

| ErrorFound a răspuns:

Sa speram...Totusi, o sa fim invadati de tampiti gen Maxim96 crying

Sa stii ca a fost o intelegere intre toate puterile lumii si masoni pentru a ne destrama ca natiune datorita resurselor si secretelor pe care le detinem. Pana la urma le-am dat-o peste nas si sper s-o facem in continuare.

| Losi4oK a răspuns (pentru ErrorFound):

De cine?! eu sunt din R.M si sa stii ca nu suntem timpiti! nici eu nu imi doresc...vom fi invadati de tigani ebanuti!

| ErrorFound a răspuns (pentru Losi4oK):

Uita-te dupa un user Maxim96. laughing Pe tine nu te cunosc, imi pare rau daca te-am jignit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand Romania o sa aiba foarte multi soldati(priceputi)Bani multi probabil atunci o sa aive toata Rusia laughing). Altfel nu crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la final, cel mai probabil, cele două se vor uni. Acest lucru va fi la finalul existenţei umane pe această planetă.

| SonicAndrei a răspuns:

Până la urmă se vor uni.Chiar dacă se va întâmpla peste zeci sau sute de ani, România va fi iar întreagă.

Ar merge dacă am face asta :
Să votăm toți oamenii, nu doar ce din România și Moldova ci și cei din alte țări, să se reunească.
Dacă ar vedea și alte națiuni puternice că poporul vrea România mare, atunci poate ne-am uni iar.

| 0x11111051 a răspuns:

Nu ne trebuiti voi. Ne deosebim cu mult! Moldova este stat suveran si Independent. Doar 15.7 % din populatia noastra vor unire numai decit. Mie imi place asa tara mea cu dealuri cu poiene si cu paduri frumoase, imi place cum graiesc, si oamenii de la noi.

| AnushkaAxy a răspuns:

Niciodata.S-ar fi putut daca nu era Iliescu sa strice toate treburile dintre Romania si Rusia.oh go on

| Harper456 a răspuns:

Nu deloc.