| anonim_4396 a întrebat:

E greu sa -ti faci acte in statele unite? cam ce conditii se cer ca sa primesti un green-card?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pentru a obține cetățenia americană trebuie să mergi la Ambasada Statelor Unite ale Americii la București pentru a cere informații și eventual o serie de acte care le cer și trebuie să le completezi.
Acolo găsești răspunsuri la ambele tale întrebări.
Succes.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Intra pe: usafis@usafisnews.org, si aplica acolo! Bafta!

| Beatrice_6624 a răspuns:

Da
se fc f greu plus ca sa ai viza te respinge si daca o obtii green cardu trebuie sa ai 100000 dolari plus ca acum e greu cu munka eu iti doresc sa ajungi acolo dar fica mea este si nu a reusit cu green

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usafis-ul e loteria