| Ionut124 a întrebat:

Care este cel mai reușit partid politic din Parlament la ora actuală? De ce? Argumentati.
Nu vreau răspunsuri gen "niciunul".

3 răspunsuri:
| Dandanache a răspuns:

Ce inseamna reusit, in cazul de fata?

| AFR81 a răspuns:

Din punctul nostru de vedere, niciun partid nu este reusit. De ce? Pentru ca toti sunt o apa si un pamant. Sunt aceiasi oameni, majoritatea corupti si preocupati de inavutire si nu de interesele tarii. Privind din alt punct de vedere, PSD-ul este cel mai reusit partid politic pentru ca a castigat detasat alegerile, are sustinere populara (cati or mai fi ramas dupa scandalul OUG 13) si numara cei mai multi membri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna partid politic reusit? Nu vrei sa auzi raspunsul corect?laughing