| stefybx a întrebat:

M-a rugat o tanara din Germania sa o ajut sa-si gaseasca tatal. Ea este in germania de multi ani, de cand era copil iar mama ei cu care a plecat in Germania s-a recasatorit cu un neamt si nu au lasat-o sa-si mai vada tatal natural si a apelat la noi familia noastra sa ne interesam. Tatal se numeste Teresx Ludwigh a locuit la Timisoara si Arad dar acum nu stie unde este si ar dori sa-l cunoasca personal. Il cunoaste cineva? Sau cum credeti ca am putea da de el?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Stiu si eu?
A-ti putea incerca la primarie sau la politie unde exista o evidenta a populatiei! Succes

2 răspunsuri:
| stefybx explică:

Are 49 ani.

| mioara a răspuns:

Du-te la politie