| Mihaimihai1234 a întrebat:

Pe data de 17 martie 2020 am fost admis la proba TEORETICA PENTRU REDOBANDIREA PERMISULUI AUTO SI MI-A FOST ELIBERAT O CERERE PENTRU SUSPENDARE LA 30 DE ZILE cand am fost admis la proba practica, dupa ce zi a lunii aprilie am dreptul de a conduce din nou? Cineva care a trecut prin asa ceva sa ma poata lamuri si pe mine! Dau funda! P.s. luna martie a fost de 31 de zile!

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Normal după 18 Aprilie ar trebui să poţi conduce, asta dacă nu cumva permisul e reţinut. Dacă nu ai permisul la tine aşteaptă până primeşti permisul sau măcar dovada cu drept de conducere.