| gheorghe699 a întrebat:

Putini au iesit in strada, sa nu fi venit finantarea de afara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În America 17 servicii nu sunt în stare să afle cine a scris o scrisoare și pe noi ne mai interesează de Dide și Bot?laughing)

26 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Probabil eu sunt singurul fraier ce n-a primit bani si a protestat pe moca #rezist. tristut, ma duc protestez de partea partidului comunist de acum, aia dau galeti tricouri si bani plus transport...

| gheorghe699 explică (pentru RB26DETT):

Ma mir, ca soros trimite banii, probabil, 'onege'.i-au furat...O.N.G.=onege, asa spune omul specializat infurt de imobiliare, din sibiu.

| Doja a răspuns (pentru anonim_4396):

Dide Bot Ceausescu Angi. Te rog fii mair respectuos fata de cei 4

| gheorghe699 explică (pentru anonim_4396):

Da,au iesit din nou la indemnul lui bot,die, sandy matei, angi florea si alte, onege, securist-#rezist. spun onege, ca asa spune iohanis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Păi să iasă, chiar mă bucură. E puțin enervant când blochează șoseaua, dar ieri n-a fost cazul, a fost un protest din ăla simpatic pro-securitate, dosare politice, d-astea care nu lipsesc în orice democrație

| gheorghe699 explică (pentru anonim_4396):

Daaa? ma mir ca nu m-ai strigat; "DNA-dragostea mea", si ceva si pentru coldea, si ceilati securisti

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Dacă nu te uiți pe Realitatea...Coldea e acum omul lui Dragnea cu care complotează la Scroviștea.

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Domnu', nu ti-a placut sarcasmul meu? Ia cu paine data viitoare, eventual si cu zeama de lamaie daca zici ca e asa greu de digerat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RB26DETT):

Nu e sarcasm, ai scris o mizerielaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

În America 17 servicii nu sunt în stare să afle cine a scris o scrisoare și pe noi ne mai interesează de Dide și Bot?laughing)

| goguPatent a răspuns:

Lasa ma sa ghicesc, esti vreun politician / consilier caruia ii merge spaga si leafa, burtica maricica, loc de munca caldut pentru toata familia?

| gheorghe699 explică (pentru goguPatent):

Nu,nu ai ghicit,sunt unul care detest hotia, marlania #rezist, cu gunoaiele 'angi serban, malin bot, sandy matei si alti derbedei de teapa lor ..ai vazut ca sunt finantati de afara? ai vazut ca sunt ajutati de burduja de, a Bancorex, si de securisti,? exista declaratia lui angi serban, sunt curios daca tov lazar se autosesizeaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Declarația aia cu presiunea din afară e posibil să fie totuși scoasă din context.
Dar aia cu securiștii e cea mai tare. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Burduja e ăla cu fetița moartă, venit de la Yale sau Stanford parcă să facă lumină la noi, a scris pe larg Hillerin în Cațavencii despre el. Tasu e șefu la Bancorex, fost parlamentar FSN.

| gheorghe699 explică (pentru anonim_4396):

Exact,ala -i conduce, dirijeaza pe "protestatari"am vazut aseara un interviu cu ..angy serban, il lauda tare, trebuie sa luam lumina de la burduja jr...

| gheorghe699 explică (pentru anonim_4396):

Daaa,esti un tip f inteligent! regret ca numai am dreptul de a aprecia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Ăla e unul din așa-zișii lideri rezist apăruți după mișcările de stradă din 2017, de fapt e un nimeni. Ei sunt doar ''armele'' lui Hellvig.
Serviciile dirijează tot în țara asta. Sunt acoperiți sau colaboratori peste tot: în presă, în partide politice, în facultăți, în televiziune, în justiție(cu toate că aici e absolut ilegal)
Totul merge pe șantaj. Ghiță și RTV au trecut de partea lui Hellvig imediat ce i s-a aprobat azilul politic, Ponta a început să scoată poze de la Ghiță, probabil i-a rezolvat achitarea Ghiță și lui.
Pe Koveși au șantajat-o de n-a mai știut de ea.
Și cei care luptă cu deep state-ul nostru sunt tot foștii lor prieteni care i-au supărat între timp.
Doar n-o crede cineva că le-a venit lor să facă bine cu legile astea, așa că vor binele țării... Dragnea s-a convins pe pielea lui și e obligat să schimbe legile. Dar nu îmi pasă oportunitatea cu care schimbă legile, chiar dacă asta a scandalizat populația, important e să se termine cu mizeriile.
Dosarul Referendumului a fost cea mai mare mizerie din ultimii mulți ani. Și totuși ăia din Moldova, zice Rareș Bogdan, au încălcat democrația când au anulat alegerile fix pentru același lucru...dar Dragnea a devenit infractor așa

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Și mai sunt și niște procurori șmecheri care au ei 141 CPP și interceptează ei că așa vor, după distrug probele și trec la șantaj că așa se procedează aici și așa merge justiția

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Https://i.imgur.com/Zmk1fDF.png
Și ia și una de azi, de pe site-ul CSM.

| gheorghe699 explică (pentru anonim_4396):

Dosarul lui Dragnea cu referendumul, este 100%dosar politic,demn de anii stalinismului,nu neg, nu stiu, dar Dragnea putea fi luat pentru multe lucruri, chiar pentru furt, dar sa-i faci dosar politic la comanda, este prea mult ..asa ca sa nu fie iohanis, singurul care a furat niste case, hot dovedit, dar nu vrea sa dea banii inapoi, nu vrea ca el vrea binele tarii, a furat pentru binele poporului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Dragnea e 100% vinovat de o grămadă de infracțiuni în dosarul TelDrum, dar ce crezi. ăla mai are până e trimis în judecată, dacă va fi vreodată trimis în judecată.
La noi se fac dosare doar pe denunțuri, interceptări și protocoale ilegale. Sau chiar interceptări falsificate, cum e dosarul ăla de la Cluj.

| gheorghe699 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate,ma bucur ca gandesti asa,sunt putini cei care vad obiectiv lucrurile,dar eu ma gandesc ca toate dosarele facute aiurea,nu neaparat ale lui Dragnea,au ca numitor comun,slaba pregatire a procurorilor. oameni neinstruiti,promovati in functii; pkovesi,portocala-zdreanta, onea, bucurica, lazar, etc ..sigur ca daca nu ai facut scoala, este usor sa faci dosare doar pe denunturi si interceptari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Nu nepregătiți pe cât șantajați de servicii, de oameni de afaceri cu anumite interese, etc. Dar cum o dai, tot la servicii se ajunge. A fost SIPA, apoi a început SRI-ul să se ocupe de spionarea și șantajarea magistraților, protocoale și tot felul astfel de mizerii.
Avem 7 servicii secrete care se ocupă doar de jocuri politice, nimic din adevărata lor menire.

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

HAI PSD!

| gheorghe699 explică (pentru 1231242):

Eu simpatizez, cu cei care fac dezordine, cu derbedeii #rezist, sunt adeptul lui soros, ciolos si a altor discipoli ai lui guru bivolaru.

| NCristian a răspuns:

Dar ce, au fost iar proteste în ţară?

| gheorghe699 explică (pentru NCristian):

Nu in tara, in buc. au iesit vreo 400 de derbedei. fara autorizatie din nou