| florinrazvan a întrebat:

ce credeti? coreea de nord o sa dea o nucleara in SUA?

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Hai să fim serioși!
Coreea de Nord nu deține armament nuclear și nu au nici rachetele balistice cu rază foarte lungă de acțiune necesare.
Ei pot avea ceva gen grenade atomice tip Hiroșima și rachete cu rază scurtă de acțiune cu care pot lovii cel mult până în Japonia.

| clauss a răspuns:

Atat le trebuie, le sare china, japonia, sua si europa in cap, agita si ei apele, doar au un copil la conducere, pe deasupra gura mare

| cypryan11 a răspuns:

Nu se va intampla asa ceva

| Azµre a răspuns:

Nu, asta ar înseamna declanșarea unui al treilea război mondial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper. Una singură, la Casa Albă, atunci când stă Obama şi se masturbează de bucurie că este în continuare liderul prostimii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu cred că o să se întâmple una ca asta, s-ar declanşa un al treilea război mondial.
Te pup!

| Lynna a răspuns:

Cine stie?

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Nu stiu.S-ar putea. happy

| Gabbriell a răspuns:

Nu in niciun caz, nu au capabilitati si tehnologie pentru rachete cu raza lunga de actiune inarmate cu focoase nucleare, ceea ce fac ei se numeste propaganda.

| adi62 a răspuns:

Sigur nu. Si acolo ca peste tot in lume mai sunt si oameni care gandesc!

| AdiS a răspuns:

Foarte sigur!