| anonim_4396 a întrebat:

Salut, a castigat cineva contestația unei amenzi data de Politia locala din sec 3 pentru aruncare unor resturi de țigară pe domeniul public?
Daca da cum ati procedat?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vei castiga niciodata. Arunca resturile intr-un cos de gunoi si nu se ia nimeni de tine. Plateste pentru greseala pe care ai facut-o.

| Iote a răspuns:

Pentru asa ceva nu ai cum sa castigi. Plateste si fii corect pe viitor.

| Sonia822 a răspuns:

Plateste, sa te usture, din cauza astora ca tine e imputit Bucurestiul. Eu vreau civilizatie, tu vrei mizerie, mizeria costa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nesimtit si arunci gunoi pe jos, si vrei sa scapi de amenda?

| ChawChaw a răspuns:

Oamenii ca tine sunt acei oameni care nu tin la mediul inconjurator.Acum plateste, iar data viitoare fi mai respectuos