| 1Dan1 a întrebat:

Daca intru la facultate pe locurile cu taxa anul urmator pot sa trec la fara taxa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca sunt 2 conditii indeplinite: facultatea este de stat si tu ai media primului an care sa te situeze pe unul din locurile bugetate.

| GabrielaIoana a răspuns:

Da,dar trebuie sa ai note mari ca sa reusesti.

| RockTheGym01 a răspuns:

Salut! sigur ca poti, asta doar daca se elibereaza locuri, sau ai o medie buna. stiu si cazuri in care aveau o restanta si tot au intrat in anul 2 la buget. depinde si ce medie se cere la profilul respectiv. Multa bafta!