| MarisRadu91 a întrebat:

Salut, o intrebare : daca m-a prins politia baut la volan(3 beri), si m-a pus sa suflu(nu in fiola, ci in nasu politistului) si dupa mi-a dat actele si a plecat... mai trebuie sa-mi fac griji? laughing) pot sa primesc ceva la "pachet"? prin posta vreo sanctiune ceva? rog raspuns serios, nu vreau sa fiu luat la misto, multumesc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, nu o sa primesti nimic. Daca erai testat cu fiola si se vedea ca ai baut trebuia sa-ti ceara sa faci alcoolemia si in functie de aceasta fapta era infractiune sau contraventie. Numai bine!

| GoguSteriade a răspuns:

Ar fi trebuit sa sufli intr-un cap de pod...

| LookIntoMyEyes a răspuns:

Nu vei avea probleme. Insa, eu iti doresc un accident grav (fara alte victime), cat mai curand, in urma caruia sa petreci vreo 9-10 luni in spital, pentru vindecare. Sa mananci supa cu paiul!
Idiotu' dracu'!

| MarisRadu91 explică (pentru LookIntoMyEyes):

Sub aceste standarde de iq de nici macar o GAINA, eu nu ma pot pronunta, iti urez un dulce: "iti doresc ce`mi doresti tu mie dar sa ti se intample tie!" acum - mars in mm de infect/infecta de aici!