| maphiotul a întrebat:

Salut.
Poate cineva sa faca ceva cu buletinul sau cu cnp-ul meu?
Daca l-am pierdut sau daca mi-a copiat cumva datele.
Mersi

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Https://creditprime.ro/
https://horacredit.ro/
etc. o poza cu buletinul, si banii direct in cont.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu are ce face cu el trebuie sa mergi la politie cit mai repede sa il declari pierdut

| Wr3nch a răspuns:

Da, se pot lua credite online daca chiar l-ai pierdut si cineva la gasit.

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Eu nu cred.
daca prin absurd ar lua credit nu trebuie platite ratele la apartament?
Atunci poate sa ia pe numele lui
Plus de asta cand iei credit online din cate stiu eu trebuie recunoastere faciala si alte elemente de securitate

| Wr3nch a răspuns (pentru maphiotul):

laughing Is destui care inca iti dau doar cu buletinul. Si nu face rate la casa, destul e sa ia 2000 de lei de la unul o mie de la altul, etc.

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Zi-mi si mie de unde iti da doar cu datele din buletin laughing

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Mersii mult.
Ca am gasit un buletin langa gară laughing

| Wr3nch a răspuns (pentru maphiotul):

Sa fii iubit. Mai bine il duci la politie laughing

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Scuze,ce ai zis ca nu eram pe faza?
Tocmai aplicasem pentru imprumuthappy

| Wr3nch a răspuns (pentru maphiotul):

Https://creditprime.ro/
https://horacredit.ro/
etc. o poza cu buletinul, si banii direct in cont.

| LucyiFer a răspuns:

Recitește-ți întrebarea!winking

"Dacă l-am pierdut sau dacă mi-a copiat cumva datele."

De ce un necunoscut ar "copia" datele tale din bolentin, alt necunoscut pentru stemabelul necunoscut. happy
Of course! Tu arăți fascinant în acea poză din bolentin și stemabelul te venerează.
Dar ce să vezi, tot nu are lojică de ce stemabelul te-o venerat și la cifre no doar la chep. happy

Evident că omul are o intenție măcar minoră de-ați utiliza datele și believe me, nu are intenția ca atunci când îți copiază datele din bolentin să ți plătească necunoscutul facturile happy realizezi că ți le fură în sens maelfic? Nope?! laughing)

| maphiotul explică (pentru LucyiFer):

Adio troll, te pun pe silent.