| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca ma incadrez la cateogria aceasta cu dilema mea.
Daca am renuntat la cumpararea unei masini second-hand in conditii prietenesti, vanzatorul avand poza cu buletinul si a si apucat sa faca un contract de vanzare cumparare( fara sa fiu prezent sau sa semnez, doar l-a pregatit cred)... ar putea sa-mi faca vreun rau? Avand poza cu buletinul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, n-ai semnat contractul, n-ai luat masina si n-ai dat banii, asa ca nu se poate intampla nimic, mai ales ca spui ca s-a renuntat amiabil de ambele parti.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar putea facilita datele de pe buletin in alte scopuri depinde daca e ordinar sau cinstit

| Public22 a răspuns:

Stai liniștit, nu are ce sa îți facă. Are doar datele tale și cam atat

| shrink a răspuns:

Daca nu ai semnat nimic, nu are ce ti face legal