| Cami26 a întrebat:

Salut TPU, din cate am auzit la proba practica la examenul auto, nu ai voie cu unghii lungi sau cu unghii cu gel. Urmeaza sa dau proba practica cu instructorul si nu stiu daca am voie cu unghii lungi, multumesc anticipat

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit dar in legislatia rutiera nu exista vreo interdictie privind unghiile lungi sau cu gel. Probabil cine ti-a spus a vrut sa faca o gluma ori sa-ti faca o farsa.

| Cami26 explică (pentru Ioandelasal):

Am inteles, multumesc mult

| anonim3247 a răspuns (pentru Cami26):

Dacă asta e grija ta la traseu să fi sigură că o să iei din prima.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce treabă are una cu alta?

| anonim3247 a răspuns:

Vezi că proba practică o dai cu altul, nu cu instructorul.