| HackerGeo a întrebat:

Se poate pune absenta dacă nu am camera pornita la orele online?
Sau dacă este obligatorie

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Balalau95 a răspuns:

Daca esti la ora si nu iti merge camera nu prea vad cum iti poate pune absenta

| 45BLEY a răspuns:

Nu iti poti lua absenta e doar un abuz ar profesorului si ar trebui sa duci asta mai departe
Intr-adevar daca ai o camera ar fi bine sa o pornesti cum ni se cere in regulament dar din cauza ca oamenii au ajuns sa fie foarte nesimtit nu iti mai vine
Nu e 100% nev sa o pornesti si profu respectiv nu are voie sa iti puna absenta!

| Militaru2001 a răspuns:

Pai uite, sa zicem ca tu nu vrei ca na, toti stim ca ne trezeam la ora 7:50 si nu eram aranajati, In cazul in care camera ta nu iti merge sau nu ai webcam la calculator nu au voie sa iti puna absenta, nici intr-un caz, e doar un abuz pentru ca profesorii se oftica. In orice caz, eu zic ca ar fi o forma de respect față de profesor daca o aprinzi. Bafta!