| anonim_4396 a întrebat:

Trustul care detine Pork TV, Pork Cinema etc, detine si site-ul Voyo. De curind trustul a reclamat la CNA site-urile care ofera filme online gratis si evident ca in situatia asta a inceput bilciul, adica se lucreaza la interzicerea site-urilor cu pricina. Ce parare aveti de initiativa Voyo si de toata tarasenia asta?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aia de la trustul cu pricina nu vor decat sa-si scoata banu' pe antichitatile alea de filme/seriale pe care le-au cumparat candva, prin Evul Mediu timpuriu si la care nu se mai uita nici naiba. Pana la urma, de cate ori sa tot vezi acelasi film, doar cu titlul schimbat?
Chiar sunt curioasa de unde or sa stoarca bani. Pentru ca nu-mi imaginez telenovelistele cu 2 clase mai mult ca trenul, care fac sarmale cu ochii proptiti pe cine stie ce Jose-Armando, platind ca sa vada bucatica de episod pe care au ratat-o cand le-a lovit pantecaraia si au stat pe tron mai mult decat pauza de publicitate.

5 răspunsuri:
| LaYeR a răspuns:

Voyo nu incearca decat sa faca un ban rapid si usor... ii doare pe ei undeva de drepturile de autor si alte de astea, vor doar sa le vina lor banul

| tgiabberriieul a răspuns:

Voyo sa se duca in organu' meu de reproducere!

| cosminvasile a răspuns:

Voyo and friends laughing)), sunt niste papagali care incearca sa ne faca sa platim pentru tot ce vizionam gratis pe internet. eu personal sunt anti Voyo!

| anonim_4396 explică (pentru cosminvasile):

Oricum poti viziona filme online, pe site-urile straine. Atita doar ca alea nu sint traduse.

| LeX28 a răspuns:

Si eu