| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, am sanse sa iau sala daca fac chestionare si le iau cu 23, 24, 25?

10 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Scrie foarte clar si pe aplicatiile astea cu chestionare si medii de invatare, se recomanda sa te duci la sala cand iei cel putin 25-26 la fiecare chestionar. Daca tu joi ai sala adica maine, si esti capabil doar de 23, o joci la risc. Sunt destul de multe intrebari care nu apar in chestionare asa de des. Iti recomand sa intri macar pe site ul oficial al DRCPIV si sa faci chestionare aprobate, oficiale : https://dgpci.mai.gov.ro/dlexam. Spor la treaba.

| Skarr a răspuns:

Daca faci toate chestionarele de pe scoalarutiera.ro incepi sa inveti intrebarile si sti raspunsul imediat.
Acum daca nu faci perfect 26/26 nu are nimic. Doar sa nu pici

| vlllaaddd a răspuns (pentru Skarr):

Are ceva daca fac de pe drpciv?

| Skarr a răspuns (pentru vlllaaddd):

Faci de unde vrei dar pe scoala rutiera daca vrei ai si videoclip uri. Si la final iti arata ce ai gresit, care era de fapt corect si iti explica de ce era acela corect.
Eu recomand sa faci si pe scoala rutiera

| DomnulPoliticos a răspuns:

Trebuie să te pui cu burta pe carte la propriu

| vlllaaddd a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Pai nu pic deloc cand fac chestionare, dc sa ma pun ca de invatat invat

| DomnulPoliticos a răspuns (pentru vlllaaddd):

Eu le-am invatat pe toate in afara de cele cu amenzi am luat 26/26

| vlllaaddd a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Mi-ai scazut foarte tare increderea in mine domnulepoliticos cand mi-ai spus sa pun burta pe carte sad.

| Nimeni2002 a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Trebuie sa bagi chestionare la greu, eu faceam 20 chestionare pe zi si notam cate chestionare le luam cu 22 cate cu 23 cate pic si asa mai departe, gen eu picam cam maxim 6-7 chestionare chiar si mai putine depinde de zile multe le luam cu 23 si 24 si am luat sala in iulie cu 22winking

| vlllaaddd a răspuns (pentru Nimeni2002):

Eu am sala joi