| Eusicamatat a întrebat:

Ce e mai frumos manele sau rap? ca ma cert cu astia ca manelele

Răspuns Câştigător
| BlackStar27 a răspuns:

Rapp:X:X:X

15 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Rap`ul love strucklove struck

| Dumnezău a răspuns:

Esti cretina? Nu, pe bune, esti cretina? Manelele sunt un puroi pentru muzica, infecteaza, supureaza, si n-ar trebui sa fie acolo.Pe cand rap-ul, cum a zis un intelept odata(DOC) e singurul gen care vorbeste cu omul, e cea mai buna exteriorizare muzicala, e o arta completa, daca stii sa il asculti, si asculti pe cine trebuie.Nici nu se merita sa faci comparatie intre rap-ul pur, si manele, de orice fel ar fi ele, e blasfemie doar sa le compari. Ia d-aci sa te saturi: http://www.youtube.com/watch?v=611aOMhaa8Y&feature=related

| Eusicamatat explică (pentru Dumnezău):

Asta ziceam si eu dar sunt si prosti pe lumea asat

| Dumnezău a răspuns (pentru Eusicamatat):

Vezi ca ai formulat intrebare aiurea, si de aia am inteles ca esti de partea manelelor. Oricum, nu o sa existe vreme pe lumea asta cand cea mai complexa manea o sa bata cel mai jalnic rap.

| Eusicamatat explică (pentru Dumnezău):

Doamne fereste cum sa fiu de partea manelelor laughing nuimai cocalarii asculta asa ceva laughing

| IMC90 a răspuns:

Normal ca RAP-ul. Cat de maimutoi sa fii sa asculti manele si sa-ti mai si placa?

| Scriitoarea a răspuns:

Rapp-ul e mai tare...

| m0gd0 a răspuns:

Manele sunt cele mai urate centece din lume cred ca au venit din iad.rapul e mult mai tare!

| DolceChrs a răspuns:

Pentru mine manelelelaughing

| ShockWaveee a răspuns:

Rap my love RAPwinking

| AlinaNicoleta a răspuns:

Rapp-ul suna frumos.Dar manelele raman,, esenta,, muzicii romanesti. La orice petrecere manelele si populara sunt cele care incing admosfera.

| bia2000 a răspuns:

Rap manelel sunt melodii caretrebuie sa dispara ptc intr-un fel sunt ca ranile decare nu mai scapi

| SwaggieBabee a răspuns:

Rap.