| Santinela a întrebat:

Salut, am achiziționat un subwoofer și o stație care nu sunt kit, nu știu dacă de vina este stația sau subwooferul, dar atunci când este alimentat duduie basul, fără muzica nimic, impulsuri ca și cum ai atinge farful unui auxiliiar

Acum probabil e vina amplificatorului, m-am uitat la subwoofer firele nu au nimic, ceva rezistente pe la subwoofer, mai e o teorie dar probabil o sa ziceți ca d aia se intampla și nu o sa găsesc soluția, cablurile mele rca sunt galben și rosu, nu rosu și alb, dar pe ele scrie audio l și audio r și din câte știu și dacă era de video cel galben trebuie să scoată sunetul fără probleme, acum nu știu, aștept un răspuns de la profesioniști

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pare un defect delicat, du-l la un service sau adu meșterul la mașină (dacă e auto)

| Santinela explică (pentru sierra1):

Am să încerc și asta