| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate de aia as vrea sa va intreb grupa sanguina si de ce religie apartineti? dau voturi la toata lumea

14 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Si numarul de la pantof?

| Dumnezău a răspuns:

Religie: Deist
Grupa sangvina: AB4
Coeficient de inteligenta in sistem european: 131
Coeficient de inteligenta in sistem american: 176
Zodie: Balanta
Oras: Ampullen-Kur,Germania
Pasiuni: genociduri,masacre,Joseph Mengele, no fap december, 9GAG,Grunge, John Steinbeck, filme porno hardcore
CNP: 1951010666666

Altceva?

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Ce te impiedica sa fi ateu? tu crezi ca o finta a creat big bangul apoi a lasat ca totul sa decurga natural da in fenomene spirituale crezi? acea finta de ce nu comunica cu noi?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

1.Mie nici ateismul, nici crestinsimul nu imi prezinta acel strop de logica care sa le faca verosimile in ochii mei.
2.O fiinta...sau o minte.Nimic nu ar impiedica acea forma de viata foarte inteligenta sa ne lase sa ne dezvoltam singuri, fara interventia ei.Nu cred in fenomene spirituale,fantome, draci, si alte chestii paranormare.
3. Poate i se rupe.Sau poate suntem ceva proiectie mentala a acelei fiinte, si nici nu stie cum si de cand existam.Ca o fantezie a unui om, ce se dezvolta treptat.

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

O ultima intrebare tu afirmi ca acea persoana exista? dar nu ai nici o dovada nici macar filozofic daca suntem imaginatia cuiva de ce avem imaginatie? prin imaginatie creezi ceva nou desi pica teoria /dar acea finta a creat toate stelele de pe cer si totusi cum a aparut? nu uita energia nu se putea crea acea finta avea nevoie de energie desi e imposibil in fine eu nu vreau sa te conving de nimic doar sa te gandesti mai bine

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns:

Io tot nu înțeleg ce legătură are una cu alta.
Atee, A2.

| CandyTetris a răspuns:

Ne spui si noua curiozitatea?happy

| anonim_4396 explică (pentru CandyTetris):

Imi caut mireasa de grupa sangunia

| CristiB93 a răspuns:

A2

| MuttleY a răspuns:

Si CNP-ul si cat port la pantof daca se poate, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca e relevant? eu am 0 pozitiv, si sunt crestin ortodoxa practicanta. sper sa te ajute, in `cercetarea` ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adresa, media la BAC, altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catolic A2