| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Bine, bine, Dumniezău vostru i-o creat pă Adam șă pă Eva. Apăi i-o pedepsit si i-a trimis pe Pamant. Ei au avut 2 baieti. Unu l-a omorat pe celalalt. Pai cum s-a dus generatia oamenilor mai departe. Daca avem aceeasi gandire: sex cu ma-sa mwahahhahahahhaha. Si ziceati ca tot ceea ce e in afara iubirii intre barbat si femeie (nu mama si fiu) e obscen. La faza cu sexul. Ce ziceti de asta? V-am facut inca odata.

41 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

Eu nu sunt religios, dar mă enervează tipii ca tine, adică se cred atei şi copie chestii de pe net ca să fie ei mişto, da' fii frate creativ şi. nu mă deranjează ce ai spus, eu nu cred în creaţionism, mi se pare prea SF.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru epurel):

Sunt tipa, misoginule!

| epurel a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Aşa şi? ce propui, să-ţi dau şi bani?

| epurel a răspuns:

şi nu e amuzant să foloseşti "să" "pă" dumniezău" "apăi" şi nu mai ştiu ce.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E pacat ca nu stii sa citesti si zici din auzite, dar poate de paste reusesti sa inveti sa scrii si sa citesti

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai cum am scris intrebarea, de-ai inteles si tu? Mi-ai si raspuns. E ciudat. Esti paranormal! Il sfidezi pe Dumnezeu si minunile sale dumnezeiesti. O sa mori in chinuri groaznice! Sii vei ajunge in iad! Si acolo te astept eu, analfabeta! mwahahahahah!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Daca doresti poti sa astepti un infinit de ani

| Chαяtreux a răspuns:

Cine te-a mintit ca asa a fost? laughing ca in biblie nu scrie asta. Au avut foarte multi copii, avand in vedere faptul ca ei au trait sute de ani.

| Krokodil a răspuns (pentru Chαяtreux):

Ce orgii ieseau p-atunci.

| Chαяtreux a răspuns (pentru Krokodil):

rolling on the floor))

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Chαяtreux):

Ammm. Profa de religie. Si mi-e lene sa citesc Biblia, deci...

| Chαяtreux a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nici eu nu am citit-o. Dar e gresit sa faci afirmatii tampite si sa acuzi fara sa stii despre ce este vorba.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Chαяtreux):

Whatever. Putin imi pasa. laughing

| M25M a răspuns (pentru Chαяtreux):

Corect au trait sute de ani insa tot incest a fost. Mai intai Adam si Eva au avut doi copii baieti cain si abel, dupa ce cain l-a omorat pe abel acesta " a cunoscut-o pe sotia sa". Geneza 4:1-17
Sotia sa era sora lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru M25M):

De fapt pe atunci e lucru stiut ca incestul era permis si nu era considerat pacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Găina bătrână face ciorba mai bună"

| Mikhtarian a răspuns:

Atunci aveai voie incest, de la cele 10 porunci, n-ai mai avut.
Baiatul, a facut mai multi copii cu mama.

| WholeWorldTeam a răspuns:

In primul rand, Dumnezeu este Dumnezeu si peste cei care nu cred si nu il accepta.Relatiile sexuale le-a randuit Dumnezeu numai pentru a "creste si a se inmulti" si nu pentru a-si satisfice omul poftele.Nu era nimic pervers ca barbatul si femeia sa aiba relatii sexuale ca sa faca copii, avand iun vedere scopul.Pe atunci oamenii nu practicau sex anal, oral si alte spurcaciuni pe care le fac oamenii, ci pur si simplu se limitau la a face copii.Pana cand lumea s-a inmultit si Dumnezeu i-a dat lui Moise tablele legii, relatiile sexuale intre mama si copil sau alta rudenie, nu erau pacat.winking Nu ne-ai incuiat nici acum, nici altadata.Pur si simplu dai dovada de incultura, atat prin modul cum scrii cat si prin cel al gandirii.winking

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru WholeWorldTeam):

Ce alte spurcaciuni, ca altele eu nu mai stiu. Se limitau la a face copii. Adica era chinuitor. Ma intreb cumde n-au renuntat. Si ce, aveau cronometru sa se opreasca pana la orgasm? Culturalizeaza-ma te rog, vad ca tu stii foarte multe. Cred ca esti ruda cu Moise, de gradul I banuiesc.

Răspuns utilizator avertizat
| AwaZoh98 a răspuns:

Cu cata usurinta il poti intitula pe Dumnezeu ca fiind "puturos", "imputit" etc. Mi-e mila de tine! sad

| BlitzkriegJack a răspuns:

Mere un incest? No, hai ca mere.

Dumniezo isi schimba regulile cam des...

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru BlitzkriegJack):

Dumnezeu cred ca e democrat. Sau anarh. Sau s-a nascut in Romania. Sigur e din Romania. Daca o exista puturosul asta.

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Chiar ca puturos. A facut si el trei lulele, trei surcele, o lume reala si o lume imaginara si acum sta cu ea la soare, se relaxeaza.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru BlitzkriegJack):

Se pune problema daca el le-a facut: sau e copy-paste?

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Ce-ar mai fi, sa se roage toti crestinii astia toata viata lor, si cand mor sa realizeze ca s-au rugat la alt zeu, si pentru erezie, zeul adevarat ii arunca in iad! FUN!

| PartyClatita a răspuns:

Nasoala treaba

| MotanulVerdeVIRA a răspuns:

Mamicile sunt SEXY
dar e oribil sa iti **** mama big grin

| flaviusik001 a răspuns:

Ba nu stiu ce ai ma, dar nu zice in Biblie? Au nascut fii si fiice si ei s-au casatorit intre ei fiindca le-o permis Dumnezeu.In vechime trebuia sa te casatoresti cu o ruda de-ata.Fiindca Dumnezeu a dat voie,dar acum nu mai, vremurile s-au schimbat enorm, tu, daca stii ca esti barbat, si mai is 3 miliarde de femei pe planeta, de casatoresti cu sorata?

| flaviusik001 a răspuns:

Si mai ceva.Nu suport oamenii care isi bat asa joc de religie.Fiecare cu crezul lui.Si daca evolutionismul exista si Creationismul nu, atunci, de ce maimutele nu se mai fac oameni?laughingDe ce nu se face din elefant cine stie ce dihanie? de nu sau transformat stelele din rotunde in patrate? DE CE EXISTA OMUL? Daca asta cu evolutia omului ar fi adevarata, ca asta so intamplat acum 10, 20 de milioane de ani, atunci, de ce nu oam evoluat? de ce aratam la fel? Ha? Un copil inventeaza ceva, pune pe net si gata, evolutionismul! Va ganditi putin?

| flaviusik001 a răspuns:

Doamne Isuse iarta pacatosii.Si acum nu zic asa, sami bat joc.Isus Hristos sa va ierte si sa va deschida inima cea impietrita si mintea pentru a putea intelege ca va jucati cu un Dumnezeu ce nici nu va atinge si deja nu mai existati.Rusine ca va bateti asa joc de Dumnezeu, daca nu var pazi o sutime, in sutimea aceea ati muri.

| iMaddy a răspuns:

Mi-e atat de mila de tine.Pui niste intrebari atat de penibile, dai niste raspunsuri pe masura. Cel mai probabil, in viata reala esti genul de persoana pe care lumea o respinge si vrea sa iasa si ea in evidenta, macar in lumea virtuala.Ok, te intelegem.Ai tot dreptul dar da-mi voie sa iti zic ca asa nu impresionezi pe nimeni, nici macar nu amuzi, ci mai bine zis faci sila. Daca nu ai nicio tangenta cu religia, Dumnezeu si tot ce tine de aceste lucruri asta nu iti da dreptul sa le iei in ras. Parerea mea. happy Well, presupun ca vei da un raspuns "smecher" sa vada oamenii cat esti tu de inteligenta.happy

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru iMaddy):

CUM AI GHICIT?!?!?! Ce faină esti! Citesti minti! Apropo, n-am nevoie de mila nimanui, nu vreau sa fiu cersetor de like-uri laughing. Cine stie cum esti tu in viata reala, WHATEVER!

| iMaddy a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Cersetor de like-uri? No. Eu as zice cersetor de atentie.happy

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru iMaddy):

Apăi, ghini.