| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Bine, bine, Dumniezău vostru i-o creat pă Adam șă pă Eva. Apăi i-o pedepsit si i-a trimis pe Pamant. Ei au avut 2 baieti. Unu l-a omorat pe celalalt. Pai cum s-a dus generatia oamenilor mai departe. Daca avem aceeasi gandire: sex cu ma-sa mwahahhahahahhaha. Si ziceati ca tot ceea ce e in afara iubirii intre barbat si femeie (nu mama si fiu) e obscen. La faza cu sexul. Ce ziceti de asta? V-am facut inca odata.

41 răspunsuri:
| WholeWorldTeam a răspuns:

In primul rand, Dumnezeu este Dumnezeu si peste cei care nu cred si nu il accepta.Relatiile sexuale le-a randuit Dumnezeu numai pentru a "creste si a se inmulti" si nu pentru a-si satisfice omul poftele.Nu era nimic pervers ca barbatul si femeia sa aiba relatii sexuale ca sa faca copii, avand iun vedere scopul.Pe atunci oamenii nu practicau sex anal, oral si alte spurcaciuni pe care le fac oamenii, ci pur si simplu se limitau la a face copii.Pana cand lumea s-a inmultit si Dumnezeu i-a dat lui Moise tablele legii, relatiile sexuale intre mama si copil sau alta rudenie, nu erau pacat.winking Nu ne-ai incuiat nici acum, nici altadata.Pur si simplu dai dovada de incultura, atat prin modul cum scrii cat si prin cel al gandirii.winking

| MotanulVerdeVIRA a răspuns:

Mamicile sunt SEXY
dar e oribil sa iti **** mama big grin

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru WholeWorldTeam):

Ce alte spurcaciuni, ca altele eu nu mai stiu. Se limitau la a face copii. Adica era chinuitor. Ma intreb cumde n-au renuntat. Si ce, aveau cronometru sa se opreasca pana la orgasm? Culturalizeaza-ma te rog, vad ca tu stii foarte multe. Cred ca esti ruda cu Moise, de gradul I banuiesc.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru MotanulVerdeVIRA):

Vorbeste mai frumos: se zice a sexualiza.

| Chαяtreux a răspuns:

Cine te-a mintit ca asa a fost? laughing ca in biblie nu scrie asta. Au avut foarte multi copii, avand in vedere faptul ca ei au trait sute de ani.

| Krokodil a răspuns (pentru Chαяtreux):

Ce orgii ieseau p-atunci.

| Chαяtreux a răspuns (pentru Krokodil):

rolling on the floor))

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Chαяtreux):

Ammm. Profa de religie. Si mi-e lene sa citesc Biblia, deci...

| Chαяtreux a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nici eu nu am citit-o. Dar e gresit sa faci afirmatii tampite si sa acuzi fara sa stii despre ce este vorba.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Chαяtreux):

Whatever. Putin imi pasa. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| M25M a răspuns (pentru Chαяtreux):

Corect au trait sute de ani insa tot incest a fost. Mai intai Adam si Eva au avut doi copii baieti cain si abel, dupa ce cain l-a omorat pe abel acesta " a cunoscut-o pe sotia sa". Geneza 4:1-17
Sotia sa era sora lui.

| epurel a răspuns:

Eu nu sunt religios, dar mă enervează tipii ca tine, adică se cred atei şi copie chestii de pe net ca să fie ei mişto, da' fii frate creativ şi. nu mă deranjează ce ai spus, eu nu cred în creaţionism, mi se pare prea SF.

| epurel a răspuns:

şi nu e amuzant să foloseşti "să" "pă" dumniezău" "apăi" şi nu mai ştiu ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Găina bătrână face ciorba mai bună"

| BlitzkriegJack a răspuns:

Mere un incest? No, hai ca mere.

Dumniezo isi schimba regulile cam des...

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru epurel):

Sunt tipa, misoginule!

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru anonim_4396):

Daca are si morcov tanar.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru BlitzkriegJack):

Dumnezeu cred ca e democrat. Sau anarh. Sau s-a nascut in Romania. Sigur e din Romania. Daca o exista puturosul asta.

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Chiar ca puturos. A facut si el trei lulele, trei surcele, o lume reala si o lume imaginara si acum sta cu ea la soare, se relaxeaza.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru BlitzkriegJack):

Se pune problema daca el le-a facut: sau e copy-paste?

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Ce-ar mai fi, sa se roage toti crestinii astia toata viata lor, si cand mor sa realizeze ca s-au rugat la alt zeu, si pentru erezie, zeul adevarat ii arunca in iad! FUN!

| Miauti a răspuns:

Si o tragea cu masa

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Miauti):

Corect e o sexualiza.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E pacat ca nu stii sa citesti si zici din auzite, dar poate de paste reusesti sa inveti sa scrii si sa citesti

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai cum am scris intrebarea, de-ai inteles si tu? Mi-ai si raspuns. E ciudat. Esti paranormal! Il sfidezi pe Dumnezeu si minunile sale dumnezeiesti. O sa mori in chinuri groaznice! Sii vei ajunge in iad! Si acolo te astept eu, analfabeta! mwahahahahah!

| Mikhtarian a răspuns:

Atunci aveai voie incest, de la cele 10 porunci, n-ai mai avut.
Baiatul, a facut mai multi copii cu mama.

| AwaZoh98 a răspuns:

Cu cata usurinta il poti intitula pe Dumnezeu ca fiind "puturos", "imputit" etc. Mi-e mila de tine! sad