| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Bine, bine, Dumniezău vostru i-o creat pă Adam șă pă Eva. Apăi i-o pedepsit si i-a trimis pe Pamant. Ei au avut 2 baieti. Unu l-a omorat pe celalalt. Pai cum s-a dus generatia oamenilor mai departe. Daca avem aceeasi gandire: sex cu ma-sa mwahahhahahahhaha. Si ziceati ca tot ceea ce e in afara iubirii intre barbat si femeie (nu mama si fiu) e obscen. La faza cu sexul. Ce ziceti de asta? V-am facut inca odata.

41 răspunsuri:
| epurel a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Aşa şi? ce propui, să-ţi dau şi bani?

| flaviusik001 a răspuns:

Ba nu stiu ce ai ma, dar nu zice in Biblie? Au nascut fii si fiice si ei s-au casatorit intre ei fiindca le-o permis Dumnezeu.In vechime trebuia sa te casatoresti cu o ruda de-ata.Fiindca Dumnezeu a dat voie,dar acum nu mai, vremurile s-au schimbat enorm, tu, daca stii ca esti barbat, si mai is 3 miliarde de femei pe planeta, de casatoresti cu sorata?

| flaviusik001 a răspuns:

Si mai ceva.Nu suport oamenii care isi bat asa joc de religie.Fiecare cu crezul lui.Si daca evolutionismul exista si Creationismul nu, atunci, de ce maimutele nu se mai fac oameni?laughingDe ce nu se face din elefant cine stie ce dihanie? de nu sau transformat stelele din rotunde in patrate? DE CE EXISTA OMUL? Daca asta cu evolutia omului ar fi adevarata, ca asta so intamplat acum 10, 20 de milioane de ani, atunci, de ce nu oam evoluat? de ce aratam la fel? Ha? Un copil inventeaza ceva, pune pe net si gata, evolutionismul! Va ganditi putin?

| flaviusik001 a răspuns:

Doamne Isuse iarta pacatosii.Si acum nu zic asa, sami bat joc.Isus Hristos sa va ierte si sa va deschida inima cea impietrita si mintea pentru a putea intelege ca va jucati cu un Dumnezeu ce nici nu va atinge si deja nu mai existati.Rusine ca va bateti asa joc de Dumnezeu, daca nu var pazi o sutime, in sutimea aceea ati muri.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Daca doresti poti sa astepti un infinit de ani

| PartyClatita a răspuns:

Nasoala treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru M25M):

De fapt pe atunci e lucru stiut ca incestul era permis si nu era considerat pacat.

| iMaddy a răspuns:

Mi-e atat de mila de tine.Pui niste intrebari atat de penibile, dai niste raspunsuri pe masura. Cel mai probabil, in viata reala esti genul de persoana pe care lumea o respinge si vrea sa iasa si ea in evidenta, macar in lumea virtuala.Ok, te intelegem.Ai tot dreptul dar da-mi voie sa iti zic ca asa nu impresionezi pe nimeni, nici macar nu amuzi, ci mai bine zis faci sila. Daca nu ai nicio tangenta cu religia, Dumnezeu si tot ce tine de aceste lucruri asta nu iti da dreptul sa le iei in ras. Parerea mea. happy Well, presupun ca vei da un raspuns "smecher" sa vada oamenii cat esti tu de inteligenta.happy

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru iMaddy):

CUM AI GHICIT?!?!?! Ce faină esti! Citesti minti! Apropo, n-am nevoie de mila nimanui, nu vreau sa fiu cersetor de like-uri laughing. Cine stie cum esti tu in viata reala, WHATEVER!

| iMaddy a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Cersetor de like-uri? No. Eu as zice cersetor de atentie.happy

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru iMaddy):

Apăi, ghini.