| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut cateva poze, dintre care cateva si in oglinda.In cea care sunt in oglinda imi apare pe piciorul stang un ochii, pare Dumnezeiesc. Avetii idee ce semnifica? Dau funda! As dori un raspuns cat mai complex si fara copy paste de pe net

16 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

Stiu si eu de treaba asta. Am mai auzit la ceva oameni care au patit exact acelasi lucru. Se spune ca in momentul in care ai facut poza, un spirit ratacitor prin lume, a stationat in corpul tau, si doreste sa intre in tine. Sa te posede. Mergi cat mai repede la biserica, altfel este de rau.

Multi dintre cei ce au patit la fel s-au sinucis in conditii misterioase! Ai mare grija!

| dragos9234 a răspuns:

Ai o gaura neagra in picior.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu l-ai vazut pe Dumnezeu ca sa zici ca ochiul pare dumnezeiesc?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Tu esti DustMeMarianVanghelieCareEste.

| unbaiatanonim a răspuns:

Pune poza, altfel vom considera fals ceea ce ai spus.

| unbaiatanonim a răspuns:

Mie mi-a aparut un ochi in frunte

| richarddawkins a răspuns:

Poti arata pozele?

| ionutmystic a răspuns:

Cred ca e ochiul lui Sauron, ar trebui sa ai grija de tine, mai ales cand dormi singur... in intuneric. Nu e de joaca cu asta! Ai mareeee grija!

| AlinMarian95 a răspuns:

Cum pot sa iti trimit poza?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AlinMarian95):

O pui pe facebook si dai link prin mesajbig grin

| AlinMarian95 a răspuns:

Pana la urma ce ar trebui sa cred? Si cum uploadez poza?

| dragos9234 a răspuns (pentru AlinMarian95):

Ar trebui sa crezi ca ai o gaura neagra in picior.o uploadezi pe tinypic

| AlinMarian95 a răspuns:

Daca vreti poza dati add la me. just92 pe yahoo messenger. Facebook nu am

| Yankoo15 a răspuns:

Puneti pozele pe Facebook sa le vad si eu, dar e posibil sa fie doar mintea ta degenerata si copilareasca, dar cine stie, poate e vreo boala ereditara.

| Muresan_Denisa_1998 a răspuns:

Poti sa ii tr si mie poza pe fb.......sau spune-mi cu te numesti ca poate asa aflu