| stefaniastefi a întrebat:

Cine îmi poate spune povesti de groaza care s-au întâmplat la țară? Adică cu iele fantome vârcolaci...
Funda!

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Ai spus bine, sunt doar povesti nimic real, pentru ca nu exista fantome sau varcolaci.

| RedDeath a răspuns:

Hai sa iti zic eu una : daca nu mai esti de partea lui Dumnezeu, esti de partea lu alalat si o sa iti mearga totul foarte "fain". Ai atunci o sa ai si parte de cele mai splendide povesti de groaza. Sperieturi placute!

| stefaniastefi explică:

Nu am zis ca exista doar ca îmi place se îmi imaginez povesti din astea