| DanielaCst a întrebat:

Un coleg din clasa mea are 9 la purtare pe un semestru(clasa a8a). Stiti cumva daca mai poate intra la seminar? Multumesc.

3 răspunsuri:
| M4gd4L3n4 a răspuns:

Da, intra, dar totusi ar fi bine sa aiba 10 p sem 2

| Maomau a răspuns:

Oho, si inca cum!
Evident ca Da!
Poi de ce sa refuze pe unu care nu stie sa se poarte cand popii nu stiu sa se comporte civilizat si iata ca aproape toti sunt sarlatani, turnatori la secu, lacomi dupa bani si curvari (cand sunt tineri)!

| AlexeHellsing a răspuns:

Sigur că poate, dar dacă este ca la Suceava, adică 2-4 pe un loc, atunci șansele nu-i surâd.