| martzian a întrebat:

Câți dintre noi ar avea curajul să participe la un forum nou de discuție pe temele de la această categorie - forum în care ne-am prezenta cu adevărata identitate și nu ascunși în spatele unui nickname? (teoretic, pentru că forumul nu există)
Cum ar arăta oare raspunsurile și întrebarile noastre într-o astfel de situație? Ce s-ar schimba în argumentație, abordare, atitudine? Ce credeți?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Cred ca ar disparea cel putin jumatate dintre intrebari - in special cele de pe la dragoste si sex si cele legate de spargerile de conturi sau de luat filme si programe fara licenta happy Sunt multi care au si numele real, dar tinand cont ca acesta este un spatiu foaaaarte public, respectiv ca orice intrebare si raspuns de aici apare instant in imensul spatiu al internetului, poate chiar nu e bine/de dorit ca parintii, sefii, familia sa vada anumite postari, deci nu cred ca e neaparat o problema de atitudine. Sanatosi sa fim!

33 răspunsuri:
| Kaleo a răspuns (pentru martzian):

Poate ca ai dreptate...

| Kaleo a răspuns (pentru Kaleo):

Zenit nu a pus poze la locul de munca... Dar mi-a scris sa ma injure. L-am trimis in locul unde ar trebui sa fie toti cei cu 3 clase care sparg seminte in ferentari.

| martzian explică (pentru Kaleo):

Of of of... sad