| Ozanaf a întrebat:

Ce ați face dacă sfârsitul lumii ar veni curând?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Daca apocalipsa biblica chiar s-ar intampla, as fi foarte fericit sa mor cu aceasta ocazie. Nu cred ca ar merita sa mai traiesc nicio secunda intr-o lume in care asa ceva ar fi adevarat.

17 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

mi-aş face cruce
=]]]

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Caut repede o vagaboanta, dar ce zic eu una, trei si iau niste vin

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu ma deranjeaza in niciun fel.
Dupa orice sfarsit va fi un inceput si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac de obicei, in fistecare zi.cand va veni sfarsitul, va fi un sfarsit infiderent a cui.a lumii al meu.va fi reciproc.m-as mira srtrasnic, sa vina sfarsitul lumii si eu sa supravietuiesc.ar fi culmea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as astepta cu nerabdare.

Răspuns utilizator avertizat
| justadream94 a răspuns:

As incerca sa ma prefac ca totul e normal happy

| justadream94 a răspuns:

E scirs corect..totusi posibil sa ai ceva probleme de vorbire tu.

| Drolja a răspuns (pentru justadream94):

Demonstrează-mi că "aşi" e forma corectă a condiţionalului!

| justadream94 a răspuns:

laughing esti amuzant.ia formuleaza-mi corect tu

| justadream94 a răspuns:

Prezentul condițional-optativ este alcătuit din forme – la persoanele I singular și a III-a singular și plural specializate – ale verbului a avea și prezentul infinitiv al verbului de conjugat:

aș cânta / vedea / bea / zice / iubi / coborî
ai cânta
ar cânta
am cânta
ați cânta
ar cânta

| Drolja a răspuns (pentru justadream94):

Bun! Arată-mi mie unde vezi tu "aşi" pe care l-ai folosit tu!

| justadream94 a răspuns:

E as

dar nici pe departe AJ cum zici tu rolling on the floor

| Denly a răspuns:

Dupa Biblie, sfarsitul tot vine curand, si acum cateva mii de ani venea curand. happy
As astepta linistit.

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

M as distra toata ziua

| loveAvril78 a răspuns:

M-as duce in club sa dansez