| Vlach a întrebat:

Ce lucrurui staniii vi s-au inatmplat voua? P.S nu am gasit o categorie buna si am zis la religie

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Nu mi s-au intamplat lucruri "stranii"

| Vlach explică (pentru Narcis2007):

Macar tu nu ai zis de ortografie si pentru toti ceilalti am tastatura sensibila si sa mai multe litere de o data sa stiti

7 răspunsuri:
| AragorN88 a răspuns:

Ortografia ta.

Esti urmarit de politie sau care e treaba?

| danay72 a răspuns:

Se pot intampla unele lucruri cand crezi in ele.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Am inceput sa calc des pe dinacestia asa ca tine, scapati de pe nu stiu unde si atunci cand gasesc un pc sau ceva cu internet intra aici pe TPU si-i crizeaza pe toti de la atei pana la crestini binecredinciosi, de la cel cu tata-n gura pan` la al cu barba sura

| MissDevilish666 a răspuns:

Ce înseamnă ''staniii''?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissDevilish666):

Nu fa pe proasta ca stii ce o vrut sa scrie...

| acio a răspuns:

Un vis care nu stiu sigur daca dormeam sau eram intransa dar sigur a fost ceva care m-a trezit la viata cu alti ochii si simturi o trezvie totala de parca mi-sa deschisese mintea si trairile