| Inferno a întrebat:

Ce parere aveti de asa zisii crestini/cretini si de raspunsurile/injuraturile lor patetice demne de mila?
Chiar nu exista crestini pe TPU care sa nu spuna numai aberatii?

18 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Au uitat de iurborea față de aproape...asta e o să ne întâlnim cu ei în iad și o să ne batem joc de ei.
Oricum, pentru mine cam tot ce ține de religieeste o aberație, dar Ema îmi este simpatică, are simțul umoruluihee hee

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu prea cred ca exista crestin care sa nu spuna aberatii.

| Woodenpints91 a răspuns:

Mulţi creştini de pe TPU,ţin cu religia lor la fel cum tin cu o ehipă de fotbal,şi în înjură pe atei, care în mintea lor, sunt suporteri inamici.

http://i.imgur.com/19OiV.jpg (dacă apare semnul ăsta sub ceva scris de mine, înseamnă că sunt beat, ameţit sau mahmur)

| Deny1333 a răspuns:

Ei bine, dacă există, nu-i vezi pe aici pentru că ştiu să-şi ţină gura şi să nu comenteze aiurea la toate întrebările. De restul... nu mai zic nimic. Poate decât un "Amin".

| 愛日本 a răspuns:

Cretin eşti thu.

| Wehrmacht a răspuns (pentru 愛日本):

Deci recunosti ca si tu injuri pe altii? Dar acum cand ai fost injurat(a) nu ti-a prea placut nu?
Ca el i-a numit cretini pe cei care injura inloc sa vorbeasca normal, si din momemt ce nu ti-a convenit inseamna ca si tu te numeri printre cei care injura la greu da?

| 愛日本 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Deşteptule aia nu e înjurătură laughinglaughing Vaii de voi(tine).

| Wehrmacht a răspuns (pentru 愛日本):

CIne nu injura ma? Esti ametit(a)?

| 愛日本 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Nu toţi creştinii sunt perfecţi cuminţi şi blânzi laughing)rolling on the floor Voi aşa credeţi?laughing) Doamne, sunt unii care chiar nu merg la Biserică.

| qTe a răspuns:

Ce tu vrei sa zici ca esti crestin nu?
Dar da tu crezi in ceva ce nu ti se arata nu-l vezi, deci tu crezi in ceva ce nu exista. Citez: " Exista chiar daca nu exista ". Dar citatul acesta nu e chiar bun in acest context eu iti spun cand ti se va arata sa il slujesti pe acest domn al vostru ca al meu nu e, deoarece ne-a facut pe noi sa fim slugile lui.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Eu sunt crestina, cred in Dumnezeu si nu raspund intrebarilor ateilor menite sa faca lumea sa nu mai creada in El, pentru ca pur si simplu n-are rost, fiecare cu religia lui,

| andrey2012 a răspuns:

Chiar tu incepi intrebarea prin a jigni si te mai intrebi de ce injura alti? Te-ai gandit ca poate din cauza celor ca tine care ii provoaca? Si ai vazut vreo data padure fara uscaturi?

| Inferno explică (pentru andrey2012):

Nu m-am referit la toti crestinii. M-am referit doar la cei care spun numai aberatii si injura ca prostii.

| Anaxor96 a răspuns:

In general "crestinii" care cred cu desarvasire in Dumnezeu si in a tot puternica sa putere asupra noastra sunt copiii de 12 ani sau oameni de la 50 de ani in sus, sunt sigura ca daca te intalnesti cu u baiata de 16 ani nu te injura daca nu crezi in Dumnezeu! Oricum si normal ca sunt! N-ai stiut tu unde sa cautiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista citiva. Doar ca ei sint depasiti numeric de astia care n-au nici o legatura cu crestinismul, cu prefacutii care le strica imaginea crestinilor reali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei sunt orbiti (de prostie), *bombardament de stupizi*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la postarile tale cel putin ultimele 5.esti jalnic.cu J mare.

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Mersi. De ce crezi ca le-am pus. Asteptam parerea unui dobitoc.