| AvalohAlyn a întrebat:

Cum credeți că ne va găsi sfârșitul lumii?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Pe fiecare diferit in functie de cat il cautam pe Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat
| Apokales a răspuns:

Inconstienti. Ne stingem ca oameni pe zi ce trece si nu ne dam seama de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speriati, panicati?
Dar mai e pana cand soarele va imbatrani.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

La cum stau lucrurile cu planeta noastra in momentul de fata, spune mersi daca umanitatea o sa poata sa supravietuiasca pana cand soarele o sa se decida sa se transforme intr-un gigantic rosu.
Umanitatea va distruge planeta inainte sa apuca sa o faca soarele, se vor muta pe alta si o vor distruge si pe aia cum au facut si cu asta. Oamenii nu stiu decat sa anihileze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, corect.

| chuckmanson a răspuns:

Ne va găsi dacă nu avem grija de natură.