| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum erau tinute animalele pe arca lui Noe? In custi si cate un animal, sau?

12 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Stai ca mai nou am auzit alta poveste de la crestini. Dupa ce bunul simt le-a spus ca totusi nu puteau fi animalele respective pe barca, din nenumarate motive, cica Dumnezeu a adus doar gene de animale din care apoi le-a creat din nou. Deci...din ce in ce mai interesant crestinismul asta...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CIaudiu a răspuns:

Nimeni nu stie laughing
Cand creezi o poveste, atentia la detalii nu este o regula generala.

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns:

Nu stiu cumde n a fost mâncat de lei. Dar o întrebare am: Pe arca au fost și ursi polari?

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai în geneza nici nu existau mamuți rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Măcar zice de ciuperci? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat