| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum interpretati acest verset? Versiunea lui Anania, ca sa ne auzim vorbe https://prnt.sc/1vp66u6

18 răspunsuri:
| fllu07 a răspuns:

Isaia 43:1, cel evidențiat? Sau care?
43:11?

Răspuns utilizator avertizat
| fllu07 a răspuns:

Bă da disperat ești.
Eu ți-am pus o intrebare simplă. Care verset? Ca după părerea mea, erau 2 evidențiate. Da tu nu ai mai răspuns. Ai început direct cu contrazicerea. Asta spune multe despre capacitățile tale intelectuale. Ai facut acum exact ca femeia Aia care se confesa unei prietene: dragă, am avut aseară niste nervi si niste diavoli pe mine, de am început scandalul singură, n-am mai așteptat să vină soțul meu de la muncă".
Exact asa si tu, pui o întrebare (stupidă, ca majoritatea întrebărilor tale, daca mă întrebi pe mine. Dar oricum nu e relevantă pentru tine părerea mea, deci dăi bice) si pe când se apropie cineva de postarea ta, hop ii verși o găleată de lături în cap. Nu contează că omul cere detalii, sau încă nu e poziționat de o parte ori alta a chestiunii dezbătute, sau ca poate fi de aceiași părere cu tine, nu frate. Lăturile în cap. apoi rolling on the floor râzi de el ca proasta'n târg. Si gata. Muaaa ce jmecher îs eu. I-am făcut i-ar pe cei care cred în Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat
| fllu07 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu se vede. Ca o parte a textului este evidențiat (aldin) si iti sare în ochi imediat când deschizi postul, si cuvântul "mântuitorul" la fel, evidențiat. Si eu, ca omu' civilizat am întrebat la care parte a textului te referi? Da tu, hop cu lăturile. Frate, esti pe câmpii rau de tot. Du-te si cere părerea la 2-3 specialiști, poate mai sunt șanse. Nu dispera. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai dar Isus spune ca este Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Matei 22:32

Răspuns utilizator avertizat