| Vernusio a întrebat:

Cum pot sa imi gasesc alinarea in Dumnezeu? Biblia ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Da,Biblia te ajuta foarte mult in acest sens. Sfaturile din Biblie te îndruma să iei decizii înțelepte și sunt ca un pansament pentru răni.Matei11:28-30

| Mclaren12 a răspuns:

Este ca si cum ti-ai face viata perfecta daca te apuci de luat droguri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o carte pentru tine scrisa de mine. O sa te ajute. Imi poti da mes ca sa iti spun cum pot sa ti-o trimit. E gratuita. happy

| Jo17 a răspuns:

Da. In Biblia poti sa gasesti multe.
Nu stiu cum sa iti dau un site eeb aici. Cauta la google : Activated magazine. Aici o sa citesti multe articole scrise de crestini din diferite tari traduse in romana.

| MortalProxy96 a răspuns:

Dacă vrei să fi singur toată viața, fără ajutor, pe cont propriu și sub sclavie. Da, du-te la el.