| buzzzzy a întrebat:

Daca Dumnezeu e tatal meu inseamna ca eu sunt fiul lui inseamna ca sunt frate cu Iisus inseamna ca suntem o familie mare. Dumnezeu e prea potent sau fecioara a preacurvit?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu, parintii tai si ceilalti pamanteni inclusiv eu suntem fii lui Dumnezeu, frati cu Isus.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Intrebare de 2 lei!

| Cristianne a răspuns:

" Dumnezeu e prea potent sau fecioara a preacurvit?"
Probabil că amândouă...

| jo_7646 a răspuns:

Piei satano! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ma proasta satului si sa-ti spun si cum ca oricum no sa pricepi cu singurul neuron din bezna ta numita cap; prin credinta in Dumnezeu si in mantuitorul, oricine are dreptul sa strige AVA care inseamna tata.si prin credinta devii fiu al luminii deci al tatalui, prin infiere, si frate cu Iisus Hristos si cu toti sfintii in credinta.prostule.nu te duce mintea la nimic.