| 4everYO a întrebat:

Daca esti satanist dc te-ai inchinara raului si nu binelui dc te inchini satanei si nu lui Dumnezeu? Recunosc ca si eu nu m-am mai inchinat de mult timp dar nici raului no sa ma inchin cu ce va ajuta pe voi? Daca e un motiv mai bun decat sa ma inchin lui Dumnezeu poate o sa fiu de partea voastra is sigur0.1% poate mai putinlaughing veniti cu argumente bune. FUNDA!

11 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Tu ai auzit de satanisti moderni?

| Wehrmacht a răspuns:

Tu crezi ca exista numai oamenii buni? Sunt si rai.Si chestia cu binele invinge raul e o mare tampenie.Cauta pe net de ce se roaga lui Lucifer.Cei de pe TPU cred ca satanistii sunt doar niste drogati, astia nu pot sa faca diferenta dintre idiot si satanist.

| Archdaemon a răspuns:

El iti da putere pe pamant si toate alea daca te inchini lui oricum el nu are multa putere e slab(Dumnezeu e atotputernic) daca te inchini lui te indrepti drept in iad o3

| KeshaTikTok a răspuns:

Omule, ai innebunit? Cum sa intrebi asa ceva? Dar inchina-te lui Dumnezeu, si daca esti satanist, nu mai fii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care voi? Nu toti userii de pe TPU sunt satanisti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de argumente.te-a luat in seama deja esti a lui.nu-mi da funda fiindca o aruc in foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satanisti monderni tarfe cu 2 fete, satanisti traditionali copii, oamenii care sunt rebuturile societati, satanismul in general promoveaza toate lucrurile rele

| Aliza a răspuns:

Fiindca aia care se inchina au o legatura a lor dar nu prea se poate explica, Ei se inchina rauului fiindca nu crede in D-zeu.

| madalina003 a răspuns:

Sincer si mie mi-a trecut prin cap de multe ori sa devin :-s satanista [ascultam muzica rock, o data m-am taiat si pe vene dar nu trebuie o mica zgarietura]dar mi-am dat seama ca nu este un lucru bun si daca te inchini raului vei ajunge in iad... si recunosc de multe ori am zis ca Dumnezeu ma uitat, dar El nu uita pe nimeni... asa ca daca esti satanist :-s renunta [este pentru binele tau] fundabatting eyelashes

| EvangelineDS a răspuns (pentru madalina003):

Gandeste inainte sa raspunzi macar informeaza-te numai face pe desteapta

| 4everYO explică (pentru madalina003):

Nu sunt satanist dar si eu vroiam o data.Acum as vreau sa ma intalnesc cu satana si sa ne luam la bataie macar mor si eu cu un motiv buntongue